Arked napisał(a):

Powiedzmy sobie jedną sprawę jasno. Z czysto sportowego punktu widzenia odejście Zwolińskiego jest osłabieniem. Nie komentuję kwestii finansowych.
Tego, że zawodnik był w klubie od roku i wkomponował się drużynę nie da się kupić. Chyba, że szczęśliwie trafisz na kogoś kto wkomponuje się w gre zespołu naturalnie od pierwszego meczu, ale to mało prawdopodobne.
|
Clue jest takie że jest osłabieniem drużyny jako takiej, ale bardzo możliwe że z innym zawodnikiem w składzie w jego miejsce, nasza gra będzie lepsza jako drużyny. I nie mówię tu o napastniku, tylko chocby o Carbo czy Jamsie dla ktorych zwoli się miejsce niżej.
Trzeba czekac kogo nam wymyśla na podmianę.