Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97401
Stary 24.07.2025, 12:59
Arked napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy sobie jedną sprawę jasno. Z czysto sportowego punktu widzenia odejście Zwolińskiego jest osłabieniem. Nie komentuję kwestii finansowych.

Tego, że zawodnik był w klubie od roku i wkomponował się drużynę nie da się kupić. Chyba, że szczęśliwie trafisz na kogoś kto wkomponuje się w gre zespołu naturalnie od pierwszego meczu, ale to mało prawdopodobne.
Clue jest takie że jest osłabieniem drużyny jako takiej, ale bardzo możliwe że z innym zawodnikiem w składzie w jego miejsce, nasza gra będzie lepsza jako drużyny. I nie mówię tu o napastniku, tylko chocby o Carbo czy Jamsie dla ktorych zwoli się miejsce niżej.

Trzeba czekac kogo nam wymyśla na podmianę.
Odpowiedz cytując