Karherop napisał(a):

4-5?
Jak to widzisz?
Nie sciagniemy 5 zawodników do 1 skladu.
Sciagniemy wg mnie max 2 takich zawodnikow (LO i skrzydlo) + napastnika do rotacji, ew kogoś pokroju Zwolaka, ktory będzie raczej uzupełnieniem, bo mam nieodparte przeczucie że Jop będzie chcial jednak zagęścić środek pola kosztem wystawiania 2 napastników.
w idealnym świecie widzialbym 5 wzmocnień, ale chyba trzeba mierzyc siły (finansowe) na zamiary.
|
Napisałem żeby się przydało, nie że ściągniemy
Do podstawy LO i skrzydłowy, do rotacji: napastnik,,6 i kolejny skrzydłowy
Chyba że w ciemno prawe skrzydło zostawiamy mlodziezowcom, to w takiej sytuacji faktycznie ściągać 2 nie ma za bardzo sensu
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"