s1mone napisał(a):

|
Uważam, że puszczenie Zwolińskiego to dobry ruch. My przede wszystkim potrzebujemy regularności, aby pozostać liderem na dłużej. Zwoliński z regularnością był na bakier. To znaczy to był pan seria, najpierw seria świetnych meczy, następnie seria tragicznych. Z reguły ta druga była dłuższa. Wolę faceta, który prezentuje jedynie równy dobry poziom niż taką popieprzoną sinusoidę. Na sinusoidach nie da się budować.
|
Zaraz, Ty chyba naprawdę wierzysz że napastnik gwarantujący regularność jest w naszym zasięgu finansowym...
Najlepszy transfer napastnika i research przed nim przeprowadził Brzęczek

Akurat Raków nie chce się pozbyć żadnego, pytanie czy Basha zna jakiegoś z gry w Grecji.
Tak czy siak w naszym zasięgu są gracze w typie Nikaja który - oczywiście - może wypalić. Albo nie.
A sprzedaż Zwolińskiego była nie tyle dobrym pomysłem co koniecznością. Biorąc pod uwagę tempo transferu warunki musiały być naprawdę dobre.