Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97387
Stary 24.07.2025, 09:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że puszczenie Zwolińskiego to dobry ruch. My przede wszystkim potrzebujemy regularności, aby pozostać liderem na dłużej. Zwoliński z regularnością był na bakier. To znaczy to był pan seria, najpierw seria świetnych meczy, następnie seria tragicznych. Z reguły ta druga była dłuższa. Wolę faceta, który prezentuje jedynie równy dobry poziom niż taką popieprzoną sinusoidę. Na sinusoidach nie da się budować.
Zaraz, Ty chyba naprawdę wierzysz że napastnik gwarantujący regularność jest w naszym zasięgu finansowym...



Najlepszy transfer napastnika i research przed nim przeprowadził Brzęczek Akurat Raków nie chce się pozbyć żadnego, pytanie czy Basha zna jakiegoś z gry w Grecji.

Tak czy siak w naszym zasięgu są gracze w typie Nikaja który - oczywiście - może wypalić. Albo nie.

A sprzedaż Zwolińskiego była nie tyle dobrym pomysłem co koniecznością. Biorąc pod uwagę tempo transferu warunki musiały być naprawdę dobre.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2025 o godz. 09:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując