Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97383
Stary 24.07.2025, 08:11
Uważam, że puszczenie Zwolińskiego to dobry ruch. My przede wszystkim potrzebujemy regularności, aby pozostać liderem na dłużej. Zwoliński z regularnością był na bakier. To znaczy to był pan seria, najpierw seria świetnych meczy, następnie seria tragicznych. Z reguły ta druga była dłuższa. Wolę faceta, który prezentuje jedynie równy dobry poziom niż taką popieprzoną sinusoidę. Na sinusoidach nie da się budować.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.07.2025 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując