bridgeburner napisał(a):

|
4-5 wzmocnień jeszcze by się przydało w takim układzie
|
4-5?
Jak to widzisz?
Nie sciagniemy 5 zawodników do 1 skladu.
Sciagniemy wg mnie max 2 takich zawodnikow (LO i skrzydlo) + napastnika do rotacji, ew kogoś pokroju Zwolaka, ktory będzie raczej uzupełnieniem, bo mam nieodparte przeczucie że Jop będzie chcial jednak zagęścić środek pola kosztem wystawiania 2 napastników.
w idealnym świecie widzialbym 5 wzmocnień, ale chyba trzeba mierzyc siły (finansowe) na zamiary.