Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97379
Stary 23.07.2025, 21:44
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem tak negatywnie nastawiony do Dudy jak sporą część użytkowników forum
Ale na 10 go nie widzę, kompletny brak dynamiki, fatalny strzał
Tam musi być ktoś kto zapewni liczby, będzie wbiegał w pole karne itd
Julius zdaje się w Tychach grał właśnie na 10
4-5 wzmocnień jeszcze by się przydało w takim układzie
Na środek pomocy też się nie nadaje.

Taki parasoks - ani dobry w ofensywie, ani w defensywie, a talent.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.07.2025 o godz. 21:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując