bridgeburner napisał(a):

Nie jestem tak negatywnie nastawiony do Dudy jak sporą część użytkowników forum
Ale na 10 go nie widzę, kompletny brak dynamiki, fatalny strzał
Tam musi być ktoś kto zapewni liczby, będzie wbiegał w pole karne itd
Julius zdaje się w Tychach grał właśnie na 10
4-5 wzmocnień jeszcze by się przydało w takim układzie
|
Na środek pomocy też się nie nadaje.
Taki parasoks - ani dobry w ofensywie, ani w defensywie, a talent.