Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97376
Stary 23.07.2025, 18:44
Cytat:
jeśli chodzi o Twoją polemikę z Markusem
to pozwolę sobie zauważyć, że kluczowym słowem tu jest to wyboldowane
MOŻE

przy czym ja w to wątpię, ale ok MOŻE

natomiast w przypadku takiego Kutwy, nie używałbym słowa może bo chłopak pokazuje że można tu i teraz
a nie za xy lat jak to będzie może w przypadku Dudy

ps. i muszę powiedzieć, że nie jestem jebanym hejterem wszystkiego co polskie bo swego czasu wierzyłem w postępy Dudy i Sukiennickiego
ale się wyleczyłem (patrząc na to co robią, a raczej czego nie robią na boisku) do czego się przyznaję bez bicia
Spokojnie, ja tu się z normalnymi ludźmi nie kłócę - jedynie z debilami.
Napisałem o Dudzie i jego asystach bo wolfy skłamał mówiąc, że Duda jest gorszy w tym od Igbekeme. Markusik oczywiście nie mógł wytrzymać mojej odpowiedzi i musiał zareagować bo mu niegerysjkiego Hiszpana ktoś obraził.
Także tacy idioci, kłamcy i hejterzy śmieszą mnie.

A o samego Dudę to się tutaj nie ma co kłócić. Jedynie o to, że w pewnych statystykach jest tak samo słaby/dobry jak James. Może się Duda rozwinie, a może skończy jak Igbekeme, czyli spadnie z 2 ligi hiszpańskiej do 2 polskiej, tj Duda z I do III ligi polskiej.
Mnie śmieszy wynoszenie na piedestał przez fajnopolaków, tego szrotu z niższych zachodnich lig xd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując