Cytat:
jeśli chodzi o Twoją polemikę z Markusem
to pozwolę sobie zauważyć, że kluczowym słowem tu jest to wyboldowane
MOŻE
przy czym ja w to wątpię, ale ok MOŻE
natomiast w przypadku takiego Kutwy, nie używałbym słowa może bo chłopak pokazuje że można tu i teraz
a nie za xy lat jak to będzie może w przypadku Dudy
ps. i muszę powiedzieć, że nie jestem jebanym hejterem wszystkiego co polskie bo swego czasu wierzyłem w postępy Dudy i Sukiennickiego
ale się wyleczyłem (patrząc na to co robią, a raczej czego nie robią na boisku) do czego się przyznaję bez bicia
|
Spokojnie, ja tu się z normalnymi ludźmi nie kłócę - jedynie z debilami.
Napisałem o Dudzie i jego asystach bo wolfy skłamał mówiąc, że Duda jest gorszy w tym od Igbekeme. Markusik oczywiście nie mógł wytrzymać mojej odpowiedzi i musiał zareagować bo mu niegerysjkiego Hiszpana ktoś obraził.
Także tacy idioci, kłamcy i hejterzy śmieszą mnie.
A o samego Dudę to się tutaj nie ma co kłócić. Jedynie o to, że w pewnych statystykach jest tak samo słaby/dobry jak James. Może się Duda rozwinie, a może skończy jak Igbekeme, czyli spadnie z 2 ligi hiszpańskiej do 2 polskiej, tj Duda z I do III ligi polskiej.
Mnie śmieszy wynoszenie na piedestał przez fajnopolaków, tego szrotu z niższych zachodnich lig xd