Karherop napisał(a):

|
Ja się nie pytam czy nas wpuszcza, tylko co będziemy z tego mieć że będziemy w praktyce organizatorem tego spotkania
|
Logiczne byłoby, żeby kasa z sektorów zajmowanych przez kibiców Wisły poszła do nas. Zakładam, że Wieczysta nie wynajmie całego stadionu, tylko góra jedną trybunę.
Jeśli by tak było, to dodatkowo przy zarobku z biletów, odpada prawie 210k PLN za wynajęcie stadionu (pytanie tylko kto zapłaci za trybuny wynajęte dla nas)
