Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 23.07.2025, 17:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja się nie pytam czy nas wpuszcza, tylko co będziemy z tego mieć że będziemy w praktyce organizatorem tego spotkania
Logiczne byłoby, żeby kasa z sektorów zajmowanych przez kibiców Wisły poszła do nas. Zakładam, że Wieczysta nie wynajmie całego stadionu, tylko góra jedną trybunę.
Jeśli by tak było, to dodatkowo przy zarobku z biletów, odpada prawie 210k PLN za wynajęcie stadionu (pytanie tylko kto zapłaci za trybuny wynajęte dla nas)
Ostatnio edytowane przez Patryko : 23.07.2025 o godz. 17:12.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując