Jaroo1 napisał(a):

Dobra markusik, nie ........ Wolfy pisał o podaniach i asystach. W tym lepszy jest Duda. Oczywiście możecie tu udawać, że Igbekeme ma super podania, szkoda tylko, że te podania nie przekładają się na asysty. Widocznie takie super nie są.
Jesteś jebanym hejterem wszystkiego co polskie.
Wychodzi na to, że Duda to totalny odrzut, beztalencie i nygus na boisku a mimo to zrobił więcej asyst niż Igbekeme xd Jakbyście mieli łajzy krztę honoru to byście albo powiedzieli, ze rzeczywiście ten Duda koniec końców skuteczność ma "dobrą" albo, że jednak Igbekeme jest tak samo cienki jak Duda, w praktyce, a nie w waszej teorii.
O tym, że jeden ma 30 lat i karierę za sobą - powinien wymiatać w I lidze, a drugi 21 lat i może się jakoś ogarnie jeszcze i rozwinie, nie wspomnę.
I mimo, że James początki kariery miał lepsze niż teraz, bo grał na II poziomie w Portugalii czy Hiszpani, mimo, że ogólnie jest lepszy od Dudy, mimo, że na I ligę wystarczy, to i tak jest szczochem do szczania nawet na poziom polskiej piłki. Kolejny ogór, któremu liżecie odbyt, tylko dlatego, że ma niepolskie nazwisko i nie przewraca się o własne nogi. Powtarzam, ten słabeusz Duda go zjada jeśli chodzi o statystykę asyst xd
|
jeśli chodzi o Twoją polemikę z Markusem
to pozwolę sobie zauważyć, że kluczowym słowem tu jest to wyboldowane
MOŻE
przy czym ja w to wątpię, ale ok
MOŻE
natomiast w przypadku takiego Kutwy, nie używałbym słowa
może bo chłopak pokazuje że
można tu i teraz
a nie za xy lat jak to będzie
może w przypadku Dudy
ps. i muszę powiedzieć, że nie
jestem jebanym hejterem wszystkiego co polskie bo swego czasu wierzyłem w postępy Dudy i Sukiennickiego
ale się wyleczyłem (patrząc na to co robią, a raczej czego nie robią na boisku) do czego się przyznaję bez bicia
