Karherop napisał(a):

Klub nie ściągnie juz kolejnego ŚO, przeciez mamy 4 zdrowych zawodników+ Łasickiego + pewnie na wiosne z Uryga.
Nikt też kontuzjowanego Łasickiego od nas nie weźmie. W zimie opuści naszą listę płac i taki zapewne mamy na niego plan.
|
zapominasz o Skrobańskim którego na L4 hojny pan prezes przedłużył o rok
w związku z czym poza 4 zdrowymi mamy 3 leczących się stoperów
takie cuda tylko w Wiśle