Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97369
Stary 23.07.2025, 13:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Klub nie ściągnie juz kolejnego ŚO, przeciez mamy 4 zdrowych zawodników+ Łasickiego + pewnie na wiosne z Uryga.

Nikt też kontuzjowanego Łasickiego od nas nie weźmie. W zimie opuści naszą listę płac i taki zapewne mamy na niego plan.
zapominasz o Skrobańskim którego na L4 hojny pan prezes przedłużył o rok
w związku z czym poza 4 zdrowymi mamy 3 leczących się stoperów

takie cuda tylko w Wiśle
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując