|
Sprzedaż Zwolaka ma sens, bo gościu zarabiał dużo, pewnie troszkę pieniążków wpadnie, a w pierwszym składzie go nie widzę. Tylko głębia składu ucierpi, trzeba kogoś na zmianę, najlepiej sensownie grającego głową, żeby wchodził na ekipy murujące się w polu karnym.
|