Wyświetl pojedynczy post
Szewa
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97365
Stary 23.07.2025, 11:58
Sprzedaż Zwolaka ma sens, bo gościu zarabiał dużo, pewnie troszkę pieniążków wpadnie, a w pierwszym składzie go nie widzę. Tylko głębia składu ucierpi, trzeba kogoś na zmianę, najlepiej sensownie grającego głową, żeby wchodził na ekipy murujące się w polu karnym.
Odpowiedz cytując