Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97363
Stary 23.07.2025, 11:15
Dobra markusik, nie ........ Wolfy pisał o podaniach i asystach. W tym lepszy jest Duda. Oczywiście możecie tu udawać, że Igbekeme ma super podania, szkoda tylko, że te podania nie przekładają się na asysty. Widocznie takie super nie są.
Jesteś jebanym hejterem wszystkiego co polskie.
Wychodzi na to, że Duda to totalny odrzut, beztalencie i nygus na boisku a mimo to zrobił więcej asyst niż Igbekeme xd Jakbyście mieli łajzy krztę honoru to byście albo powiedzieli, ze rzeczywiście ten Duda koniec końców skuteczność ma "dobrą" albo, że jednak Igbekeme jest tak samo cienki jak Duda, w praktyce, a nie w waszej teorii.

O tym, że jeden ma 30 lat i karierę za sobą - powinien wymiatać w I lidze, a drugi 21 lat i może się jakoś ogarnie jeszcze i rozwinie, nie wspomnę.
I mimo, że James początki kariery miał lepsze niż teraz, bo grał na II poziomie w Portugalii czy Hiszpani, mimo, że ogólnie jest lepszy od Dudy, mimo, że na I ligę wystarczy, to i tak jest szczochem do szczania nawet na poziom polskiej piłki. Kolejny ogór, któremu liżecie odbyt, tylko dlatego, że ma niepolskie nazwisko i nie przewraca się o własne nogi. Powtarzam, ten słabeusz Duda go zjada jeśli chodzi o statystykę asyst xd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując