Arked napisał(a):

|
Szkoda bo Zwoliński był już wkomponowany w drużynę i prawdopodobne, że był przed nim sezon znacznie lepszy niż poprzedni.
|
Niestety, w klubach takich jak Wisła jest poważna oferta to trzeba się nad nią pochylić, a nasi piłkarze - poza może Rodado - nie zajmują wysokich pozycji w planach transferowych klubów dysponujących jakimiś sensownymi pieniędzmi, więc ew. oferty za nich będą raczej pod koniec okienka.
Paradoks Dudy - Ci co go chcą nie są w stanie za niego za wiele zapłacić.