Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97354
Stary 23.07.2025, 09:37
Arked napisał(a):Wyświetl post
Szkoda bo Zwoliński był już wkomponowany w drużynę i prawdopodobne, że był przed nim sezon znacznie lepszy niż poprzedni.
Niestety, w klubach takich jak Wisła jest poważna oferta to trzeba się nad nią pochylić, a nasi piłkarze - poza może Rodado - nie zajmują wysokich pozycji w planach transferowych klubów dysponujących jakimiś sensownymi pieniędzmi, więc ew. oferty za nich będą raczej pod koniec okienka.

Paradoks Dudy - Ci co go chcą nie są w stanie za niego za wiele zapłacić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.07.2025 o godz. 10:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując