Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97351
Stary 23.07.2025, 09:27
Cytat:
Igbekeme ma asysty i kluczowe podania. Duda jest po prostu bezproduktywny. Jedyne co ich łączy to celownik ustawiony minimum dwa metry obok słupka i mały wzrost.
Kolejne opluwanie Polaków przez znafców i zaściankowców oraz brawszefów.

Liczby Igbekeme w Wiśle:
Mecze 28, gole 0, asysty 4
Mecze 14, gole 1, asysty 1

Miał kiedyś jeden lepszy sezon w życiu, prawie 10 lat temu xd

Liczby Dudy:
21 - 1 - 4
30 - 0 - 3
34 - 0 - 1

Podsumowując, paradoksalnie Duda zjada Igbekeme xd Tylko przez .......enie takich idiotów na forum, tworzy się ciągle swoje teorie budowane na kłamstwie jacy Polacy ciency, Hiszpany lepsze i w ogóle PMS złe a Rude to był trener.

Opierając się na liczbach to szczególnie w ostatnim sezonie 20 letni Duda rozjebał statystykami 29 letniego Nigeryjczyka.

Na prawdę jakie lepsze liczby ma tyn cały Igbekeme xd Żal mi takich zjebów co ciągle tu kłamią i nawet nie umieją w statystyki zajrzeć żeby się nie kompromitować.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując