bridgeburner napisał(a):

Przede wszystkim Rodado wraca na 9
Za nim Julius, w środku Carbo + James/Duda
I przestajemy mieć lej po bombie w środku, który wykorzysta lepsza drużyną niż Stal ( czyli połowa ligi)
Co nie zmienia faktu że nowa 9 w takiej sytuacji i tak jest konieczna
Z drugiej strony , ciekawe w jaki sposób Cośtamspor z drugiej ligi planuje zapłacić
Za Lisa nigdy pieniędzy nie otrzymaliśmy
|
Raczej Duda na 10 niż Julius.
Ale skoro mieli kogoś przygotowanego za Rodado to raczej będzie transfer.