Skawa Wadowice napisał(a):

|
Jest w końcu okazja by sciągnąć wieże za Zwolaka. Przez 2 lata były lamenty że nie ma komu wrzucać jak wszyscy niscy, to taki wysoki gość mógłbym wygrywać dośrodkowania a co jeszcze byłoby plusem to zgrywanie piłki do Rodado
|
Tylko żeby ten wysoki kołek potrafil jeszcze grac w piłkę
Podobno duzej kasy nie dostaniemy bo pojdzie ona do Rakowa. Wisialo podobno i tak nad nami 500k pln ktore trzeba bylo wypłacić w przypadku naszego awansu.
Nawet gościa lubilem, nie robil syfu w mediach, widac ze mu zależało, ale jak przychodziła blokada strzelecka to bardzo źle to oddzialywalo na drużyne. Mimo wszystko troche szkoda
MMTS napisał(a):

Podsumowując potrzebujemy wg prio:
Lewy obrońca
Napastnik
Skrzydłowy
Ciekawe czy VB coś jeszcze wymyśli czy już będziemy grać tym co mamy.
|
Chyba nikt w klubie nie przewiduje sytuacji że gramy juz tym co tylko mamy.