Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97346
Stary 23.07.2025, 07:13
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Jest w końcu okazja by sciągnąć wieże za Zwolaka. Przez 2 lata były lamenty że nie ma komu wrzucać jak wszyscy niscy, to taki wysoki gość mógłbym wygrywać dośrodkowania a co jeszcze byłoby plusem to zgrywanie piłki do Rodado
Tylko żeby ten wysoki kołek potrafil jeszcze grac w piłkę

Podobno duzej kasy nie dostaniemy bo pojdzie ona do Rakowa. Wisialo podobno i tak nad nami 500k pln ktore trzeba bylo wypłacić w przypadku naszego awansu.

Nawet gościa lubilem, nie robil syfu w mediach, widac ze mu zależało, ale jak przychodziła blokada strzelecka to bardzo źle to oddzialywalo na drużyne. Mimo wszystko troche szkoda

MMTS napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując potrzebujemy wg prio:
Lewy obrońca
Napastnik
Skrzydłowy

Ciekawe czy VB coś jeszcze wymyśli czy już będziemy grać tym co mamy.
Chyba nikt w klubie nie przewiduje sytuacji że gramy juz tym co tylko mamy.
Odpowiedz cytując