Drozd napisał(a):

|
Ale ta przepaść wynika nie tylko z umiejętności czysto piłkarskich, dużo większą jej część stanowi sposób podejścia do boiskowych obowiązków. A skoro na boisku jest wyjebka to na treningu tym bardziej i efekty widać.
|
Taaaaaa
Wyjebka - czy też brak umiejetności... i też brak zgrania.
btw
Po czym poznajesz wyjebke? Ja jej nie widzialem.