Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 21.07.2025, 12:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W składzie było dwóch młodzieżowców i do obu są tu ale.
Sprawdzenie ze słabym przeciwnikiem młodzieżowców (Stal wymieniła 21 zawodników po spadku) to była bardzo racjonalna decyzja.
To kiedy by którego zmieniał to sprawa już teraz nie do rozstrzygnięcia.
Sukiennickiego zmienił w 54 minucie, i Duarte zaraz po wejściu zrobił asystę.
Zmiany w 70 minucie to taki jopowy standard, a brak 5 zmiany ze Zwolińskim (80') to chyba tylko dlatego, że to był pierwszy mecz ligowy Ertlthalera w Wiśle. Jeszcze ew. Rodado
Gdyby bylo odwrotnie i wynik by nie siadł to by bylo: Wisła nie ma ławki rezerwowych, fatalne zmiany Jopa, druzyna nieprzygotowana fizycznie.

Jeśli zagramy z przeciwnikiem mocnym fizycznie na poczatku sezonu (szczególnie z Tychami), to decydujacy o wyniku obszar meczu moze zachodzic w przedziale czasowym 75-90+. jak pokazal ich mecz z Miedziia. Obowiązkiem Jopa jest mieć z tyłu głowy to że trzeba kims zaatakować w końcówce.

Dla mnie fakt że w 75 min mielismy na boisku skład który mógł wrzucić 5 bieg i dojechać rywala to moze dyskusyjny, ale korzystny układ. Juz widzę nasze skomasowane ataki w wykonaniu np tria Sukiennicki- Nikaj- Baniowski w 80 minucie.

Mniej wiecej tak ustawial drużyny Rude i co jak co, akurat stworzył w tym element powtarzalny. Szkoda tylko ze zawalalismy mecze w większości w 1 połowach.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.07.2025 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując