sandomingo napisał(a):

Jeżeli Jop wystawi na mecz z ŁKS kogokolwiek z tej trójki to oznacza, że naprawdę dotknęła go sobolenkoza, czyli nagle uwierzył, że jest Wielkim Trenerem.
No dobra, przesadziłem. Duda i tak wyjdzie w pierwszym składzie - więc powyższe dotyczy postaci Krzyżanowskiego i Sukiennickiego.
|
Jak Duda zagra na środku z Einthalerem to będzie się działo...