|
Na szczęście za rok będą nowe, dedykowane i zaprojektowane przez wonderkitz. + Jeszcze wczesniej jubileuszowe.
Dla mnie czarna must have, reszta to kwestia gustu. Dobry motyw w koncu z herbem na bialej. Czerwona z perpsektywy tv za bardzo kojarzy mi sie z Widzewem. Na pewno z bialymi spodenkami komponowałby sie lepiej i bardziej klasycznie.
|