|
Chciałem kupić, ale wygląda to bardzo marnie. Biała gwiazda nie wyszywana tylko klejona, wszystko klejone i to za prawie 400zł. Porównałem ostatnio w factory z nową koszulką PSG, która po pierwsze jest kotem, a po drugie jest duuuuuużo lepsza jakościowo. Jeszcze raz szkoda.
|