|
Wygrana na wyjeździe 4:0 najmniej cieszy brawoszefow. Wtopa Jopa były baraże z Miedzią, oprócz tego jego wszystkie przygody z Wisłą tzn te epizody gdzie na kilka meczów obejmował zespół oraz teraz od czasu pomoskalowego, kończą się sukcesem, tzn punktuje na takim poziomie jaki może dać top 2.
I to może boleć. Dlaczego? Bo to PMS. A tym bardziej gdy wystawia dziewięć sztuk polskiego drewna w wyjściowym składzie.
Przykładowe komentarze brawoszefow gdyby Jop był z Hiszpanii i nazywał się Jope, a najlepiej gdyby trenerem był Rude.
Oczywiście zanim ktokolwiek by coś zdążył napisać to podniecony wolfy zakładał by temat Jope/Rude watch.
A teraz komentarze:
"Widać, że to inna szkoła niż PMS"
"Gość wystawił cały wóz polskiego drewna na boisko a wygrała 4:0. Tym się różni zachodni trener od polskich wuefistów"
"Wygrana w świetnym stylu. Widać schematy w grze, może jeszcze caly lecz nie wyszedł idealnie ale już widać że po jednym treningu Pan Jope/Rude wpoił im swoją myśl"
"Od razu mówiłem żeby zatrudnić kogoś z zachodu a nie PMS. I są tego efekty "
"Mecz średni ale najważniejsza wygraną i może być już tylko lepiej "
"Takie mecze budują drużynę. Wygrana 4:0 na wyjeździe może dać nowe otwarcie tej ekipie"
"Przyszedł prawdziwy trener i mamy lidera. Pokazcie mi PMSa, który by to lepiej ogarnął"
"Jeśli Jope/Rude potrafi tak wysoko wygrać na wyjeździe z prawie samymi Polakami w składzie to pomyślcie co by było gdyby dać mu do składu siedmiu Hiszpanów"
"Widać, że trener umie i widzi więcej. Postawił na Polaków, postawił na młodzież bo wiedział, że dadzą radę"
"Takiego odważnego trenera nam było trzeba!!!"
"Widać,, że trener wpłynął pozytywnie na rozwój części Polaków. A to dopiero początek. Pomyślcie co będzie po miesiącu jego pracy!!!"
"O takiego trenera nic nie syczalem... W końcu pozbyliśmy się zjebanej PMS i od razu widać efekty "
"Nieważna jest gra, ważne są zwycięstwa. Brawo panie trenerze"
"Przy Jope/Rude nawet Krzyżanowski i Sukiennicki wyglądali lepiej. Jeśli tak szybko zrobił z Dudy Pana Piłkarza, to za jakiś czas powinien też rozwinąć nawet to drewno wymienione wyżej "
"Odważna decyzja co do obsady bramki ale jak widać trener z zagranicy widzi więcej. Postawił na Brodę i od razu zero z tyłu. Dziękuję Panie Trenerze, że w ogóle zechciał Pan pracować w zaściankowej Polsce"
"Zobaczymy ile czasu Pan Trener Jope/Rude wytrzyma w tym polskim bagienku. Dziękuję Panie Trenerze, że dał Pan szansę Wiśle i zechciał Pan tutaj pracować, a mógł Pan przecież mieć super pracę w Kostaryce albo piętnastej lidze hiszpańskiej. Dziękuję i z góry przepraszam za zaściankowych Polaczków"
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|