Skawa Wadowice napisał(a):

|
Broda gra lepiej nogami. Z Letkiewiczem nie zagramy od tylu. To juz kwestia obrania Mariusza stylu na mecz
|
O żesz kur.a. Ile razy widzę Brodę kopiącego piłkę, zachodzę w głowę jak ktoś z tak drewnianą nogą mógł zostać piłkarzem.