Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 20.07.2025, 15:25
Wyglądaliśmy dużo gorzej niż w sparingach, bramki po stałych fragmentach i po dośrodkowaniach muszą cieszyć, podobnie 0 z tyłu.

Nasze talenty potwierdziły że się nie nadają za bardzo na pierwszy skład.

4:0 do zapomnienia i kto tam jest nastepny?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując