|
Początek dramatyczny. W obliczu tego, jak grali, to wybór do składu Biedrzyckiego czy Sukiennickiego absolutnie niezrozumiały. Chyba ratuje nas w tym meczu tylko rozpiździel w kadrze Stali po spadku.
Z pozytywów, Erthaler wygląda na kocura. Bierze odpowiedzialność za rozegranie i dobrze wrzuca ze stałych fragmentów.
Trzeba w przerwie wrzucić więcej nowych zawodników. Poziomu nie obniżą, a muszą się zgrywać z zespołem, z takim składem jak obecnie daleko nie zajedziemy.
|