Wyświetl pojedynczy post
Szewa
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 20.07.2025, 14:30
Początek dramatyczny. W obliczu tego, jak grali, to wybór do składu Biedrzyckiego czy Sukiennickiego absolutnie niezrozumiały. Chyba ratuje nas w tym meczu tylko rozpiździel w kadrze Stali po spadku.



Z pozytywów, Erthaler wygląda na kocura. Bierze odpowiedzialność za rozegranie i dobrze wrzuca ze stałych fragmentów.


Trzeba w przerwie wrzucić więcej nowych zawodników. Poziomu nie obniżą, a muszą się zgrywać z zespołem, z takim składem jak obecnie daleko nie zajedziemy.
Odpowiedz cytując