Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5310
Stary 19.07.2025, 18:40
jak na cały hype wokół nowego sponsora technicznego czuję mega zawód, i to mając z tyłu głowy że wszystko było dopinane i projektowane na ostatnią chwilę z powodu późnego podpisania umowy

zgadzam się z Asem - Kappa dała się poznać ze swoich designerskich, powiedziałbym że bizantyjskich wzorów i eksperymentów z formą
nie sięgam wzrokiem nawet do Wenecji i Aten: zewnętrzny projektant który kleił koszulki dla Jagiellonii odrobił lekcje, co widać np. po tamtejszej czarnej koszulce (bodajże wyjazdowej), u nas pewnie projektował to grafik klubowy, bo czuć spójność z szatą graficzną znaną np. z Twittera

u nas dostaliśmy totalną wanilię, bezpłciowy design, wzory na białej i czarnej (w dodatku format skopiowany z czerwonej) ocierają się o kicz, który w dodatku nie jest aluzją do przeszłych dekad, po prostu jest słaby
czerwoną trudno krytykować, jest po prostu okej; trudno to spieprzyć, wiadomo że odrobina odwagi przy designie mogłaby wywołać zamieszki
biała? podeszła mi bardziej sparingowa, w czarnej aż prosiło się o wściekłą, głęboką czerń jak na fladze i T-shirtach - ale by to siedziało

zostają jeszcze detale wykonania (herb na białej jest tłoczony czy naklejony? gwiazda to chyba też naklejka? ten wystający szew na czerwonej to tak na poważnie?), no i oczywiście wersja którą dostaną kibice, bo Kappa sprzedaje koszulki w wersjach meczowych i gorszych materiałowo replikach
no i cena, cena... przy tak nijakich designach jednak mnie to boli

powody do optymizmu? zawsze mogliśmy mieć 4F
Ostatnio edytowane przez Watts : 19.07.2025 o godz. 18:44.
Odpowiedz cytując