Karherop napisał(a):

Sparing drugiej drużyny Wisły Kraków z drużyną AKS SMS Łódź zostanie rozegrany w 3 tercjach po 40 minut
A oto skład wyjściowy drużyny:
Wolicki (BR) - Ziarko, Bierzało, Nowiński, Pachel - Olejarka, Dusik, Tsymbaliuk, Kaczówka - Sarga, Rodado
Olejarka juz gra
|
Trenuje od jakiegoś czasu. Wiadomo było że wróci, ale raczej do rezerw. Po takiej kontuzji może trochę potrwać zanim będzie się do czegoś nadawał, nie wiem na ile wypożyczenie będzie wchodziło w grę.
++++++++++++++++
Wisła II Kraków - AKS SMS Łódź 3-2 (0-0, 2-1)
0-1 (49.)
1-1 Michał Prochwicz (57.)
2-1 Hugo Woyna-Orlewicz (64.)
3-1 Wiktor Benedyktowicz (115.)
3-2 (120.)