Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 18.07.2025, 22:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Sparing drugiej drużyny Wisły Kraków z drużyną AKS SMS Łódź zostanie rozegrany w 3 tercjach po 40 minut
A oto skład wyjściowy drużyny:

Wolicki (BR) - Ziarko, Bierzało, Nowiński, Pachel - Olejarka, Dusik, Tsymbaliuk, Kaczówka - Sarga, Rodado

Olejarka juz gra
Trenuje od jakiegoś czasu. Wiadomo było że wróci, ale raczej do rezerw. Po takiej kontuzji może trochę potrwać zanim będzie się do czegoś nadawał, nie wiem na ile wypożyczenie będzie wchodziło w grę.

++++++++++++++++

Wisła II Kraków - AKS SMS Łódź 3-2 (0-0, 2-1)
0-1 (49.)
1-1 Michał Prochwicz (57.)
2-1 Hugo Woyna-Orlewicz (64.)
3-1 Wiktor Benedyktowicz (115.)
3-2 (120.)
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2025 o godz. 22:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując