Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 18.07.2025, 21:46
jJak tak patrzylem na ten mecz to tak jakbym Wisle ogladal. Wieczysta siedziala na Slasku ale nie bylo do kogo wrzucic. Biedny Carlitos skakal al mu tak 20 centymetrow brakowalo. Gdyby Wieczysta miala wysokiego napastnika to pewnie cos by sie z tych wrzutek urodzilo i mieliby 3 zamiast jednego punktu.

Ciekawe jak szybko sie tam tego naucza.

My trzy lata nie ogarnelismy, ze na skomasowana obrone trzeba wproadzic kogos do glowek i wyglada na to, ze i w tym sezonie nie bedzie awansu bo poki co kogos do powalczenia o dosrodkowania nie sprowadzilismy.

Gdybym mial zgadywac to wieczysta jeszcze w tym okienku kogos takiego sobie sprowadzi.
Odpowiedz cytując