As napisał(a):

|
Boże ale ten Śląsk jest chijowy. Trzech podań do kupy nie umieją skleić. Nie oglądałem pierwszej połowy ale ten gol co strzelili to musiał być jakiś farfocel.
|
Chłop z Wieczystej po wrzutce wpakował swojaka ręką

. Teraz ŁKS gra ordynarnie na czas ze Zniczem. Żenada