Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 18.07.2025, 21:26
As napisał(a):Wyświetl post
Boże ale ten Śląsk jest chijowy. Trzech podań do kupy nie umieją skleić. Nie oglądałem pierwszej połowy ale ten gol co strzelili to musiał być jakiś farfocel.
Chłop z Wieczystej po wrzutce wpakował swojaka ręką . Teraz ŁKS gra ordynarnie na czas ze Zniczem. Żenada
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując