wolfy napisał(a):

Dla mnie wzmocnienie pionu sportowego o Kondaka jest dobrą decyzją.
Organizacja meczów Szachtara o którą się postaraliśmy i z której będzie zysk dla klubu - kolejną.
|
Dla mnie również.
Natomiast dla 95% kibicow zatrudnienie kogokolwiek na takie stanowisko nie będzie powodem do "drgniecia powieki". Kibice chca krwi, transferow i inwestow, a nie jakis specjalistow, analitykow czy doradców.