Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 17.07.2025, 20:01
yoda79 - nowe konto napisał(a):Wyświetl post
A co u Stali Mielec? Rozsypali się po spadku czy ktoś tam sensowny został?
Odeszlo od nich... 20 piłkarzy... Przyszło bodajze 11.

Z 2-3 rozsadnych zostalo, ale raczej nikogo kto miałby u nas 1 sklad
Odpowiedz cytując