Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 17.07.2025, 19:26
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Biedrzycki wrócił do trenowania na pełnych obrotach, więc trener Jop ma szansę na środek obrony wrzucić dwóch wolnych stoperów: Biedrzycki + Colley

Karol Dziedzic został wypożyczony do Warty Poznań, a z zespołem trenuje Dawid Olejarka, który pomimo braku gry w sparingach ma szansę dołączyć do meczowej kadry. Choć najlepiej i dla nas i dla Dawida byłoby poszukać mu nowego zespołu.
Olejarka po ciężkiej kontuzji raczej powinien potrenować z rezerwami.

Biedrzycki niech spokojnie się kuruje, ma czas
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując