grogoriogreg napisał(a):

Biedrzycki wrócił do trenowania na pełnych obrotach, więc trener Jop ma szansę na środek obrony wrzucić dwóch wolnych stoperów: Biedrzycki + Colley 
Karol Dziedzic został wypożyczony do Warty Poznań, a z zespołem trenuje Dawid Olejarka, który pomimo braku gry w sparingach ma szansę dołączyć do meczowej kadry. Choć najlepiej i dla nas i dla Dawida byłoby poszukać mu nowego zespołu.
|
Olejarka po ciężkiej kontuzji raczej powinien potrenować z rezerwami.
Biedrzycki niech spokojnie się kuruje, ma czas
