Panowie - były słuszne pretensje o dział sportowy, to wreszcie go wzmacniamy. Czepianie się albo wyśmiewanie tego to schizofrenia.
I nie, oczywiście że nie będzie to miało przełożenia na tę rundę. Jak przegrają w Mielcu to nie będzie wina Kondaka...
Tylko Dudy
