Karherop napisał(a):

Moze to wg wielu marginalny fakt, ale zgarniecie Kondaka z rynku to naprawde spory sukces. Jestem bardzo ciekaw co mu "obiecano". Szczególnie w kontekscie kompetencji i przyszłości. Pensja zapewne też wielkości nie jednego pilkarza.
Trwa dobra passa JK.
|
Kolejny drugi plus dla prezesa. Brawo Królewski. Trzymajmy wszyscy za prezesa kciuki, chyba idzie to w dobrym kierunku. A hejterów ignorujmy.