|
Kondak pracowal w Wisle jako analityk za Ramireza, Carillo, Stolarczyka i odszedl w polowie 2019 roku. Mniej wiecej w tym okresie pojawiły sie problemy sportowe w klubie, analizy rywali czy ściąganych zawodników zaczely kulec, zreszta jedno wynika z drugiego gdy lecimy z wynikami
W Rakowie od 3-go asystenta Papszuna i jednego z analitykow dobil sie do 1-go asystenta u Szwargi i w koncu prawej ręki dyrektora sportowego.
Pasieczny przed praca u nas był zweryfikowany przez rynek wylacznie negatywnie lub bez wyraznych efektów. Nie widze tu wspólnych mianowników.
Z wywiadu u Ćwiakaly wynika ze aspiracje ma na poziomie dyr sportowego, wiec cos mi sie wydaje że z będzie weryfikowal wszystko co Basha na rynku wymysli oraz tego jak pracuja analitycy Jopa nad rywalami/własnym modelem gry
|