Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8623
Stary 17.07.2025, 14:44
Kondak pracowal w Wisle jako analityk za Ramireza, Carillo, Stolarczyka i odszedl w polowie 2019 roku. Mniej wiecej w tym okresie pojawiły sie problemy sportowe w klubie, analizy rywali czy ściąganych zawodników zaczely kulec, zreszta jedno wynika z drugiego gdy lecimy z wynikami

W Rakowie od 3-go asystenta Papszuna i jednego z analitykow dobil sie do 1-go asystenta u Szwargi i w koncu prawej ręki dyrektora sportowego.

Pasieczny przed praca u nas był zweryfikowany przez rynek wylacznie negatywnie lub bez wyraznych efektów. Nie widze tu wspólnych mianowników.

Z wywiadu u Ćwiakaly wynika ze aspiracje ma na poziomie dyr sportowego, wiec cos mi sie wydaje że z będzie weryfikowal wszystko co Basha na rynku wymysli oraz tego jak pracuja analitycy Jopa nad rywalami/własnym modelem gry
Odpowiedz cytując