swiety37 napisał(a):

Wiem, że bez sensu jest teraz zmieniać taktykę, ale na ten moment mamy fajny skład na 4-3-3:
Letkiewicz - Jaroch, Kutwa, Grujcic, Lelieveld - Ikbekeme, Carbo, Ertlthaler - Fred, Zwoliński, Rodado
|
My tak wielokrotnie graliśmy, pamietam choćby mecz z Rapidem u siebie gdzie Rodado częściej byl na prawym skrzydle niz na szpicy. Wg mnie to jednak nie uwypuklalo jego walorów.
takie "Barcelonskie" ustawienie wymaga dwoch bardzo ofensywnych bocznych obrońców i jednak troche innych profilowo zawodnikow na bokach ataku.