Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30072
Stary 17.07.2025, 14:03
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że bez sensu jest teraz zmieniać taktykę, ale na ten moment mamy fajny skład na 4-3-3:
Letkiewicz - Jaroch, Kutwa, Grujcic, Lelieveld - Ikbekeme, Carbo, Ertlthaler - Fred, Zwoliński, Rodado
My tak wielokrotnie graliśmy, pamietam choćby mecz z Rapidem u siebie gdzie Rodado częściej byl na prawym skrzydle niz na szpicy. Wg mnie to jednak nie uwypuklalo jego walorów.

takie "Barcelonskie" ustawienie wymaga dwoch bardzo ofensywnych bocznych obrońców i jednak troche innych profilowo zawodnikow na bokach ataku.
Odpowiedz cytując