swiety37 napisał(a):

Wiem, że bez sensu jest teraz zmieniać taktykę, ale na ten moment mamy fajny skład na 4-3-3:
Letkiewicz - Jaroch, Kutwa, Grujcic, Lelieveld - Ikbekeme, Carbo, Ertlthaler - Fred, Zwoliński, Rodado
|
Trzeba by przestawić zarówno pierwszą jak i drugą drużynę.
Może niech się na razie ustabilizują w 4-2-3-1
Zwłaszcza, że tak była budowana drużyna.