|
Ja to jestem ciekaw, czy Zwoliński usiądzie na ławce od razu po tym, jak puści bokiem 1-2 mecze, czy dopiero po 5-6 jak już będziemy mieć 7-8 pkt straty do lidera?
Ustawianie Ertlthalera na skrzydle, a Rodado w pomocy to marnowanie dwóch zawodników - tylko po to, żeby w ataku zrobić miejsce klockowi bez szybkości i bez techniki.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|