Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30066
Stary 17.07.2025, 12:15
Ja to jestem ciekaw, czy Zwoliński usiądzie na ławce od razu po tym, jak puści bokiem 1-2 mecze, czy dopiero po 5-6 jak już będziemy mieć 7-8 pkt straty do lidera?

Ustawianie Ertlthalera na skrzydle, a Rodado w pomocy to marnowanie dwóch zawodników - tylko po to, żeby w ataku zrobić miejsce klockowi bez szybkości i bez techniki.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując