Karherop napisał(a):

Niewiele mniej niz Kutwa w sezonie 23/24.
Granie z nożem na gardle o baraże/awans nie ułatwia we wprowadzaniu młodych.
Teraz Baniowski/Kuziemka będą grali bo (przynajmniej na początku) nie mają żadnej konkurencji, to siła rzeczy powinny sie pojawić liczby
|
Tak samo jak liczby pojawiły się u Dudy i Sukiennickiego?
Sparing to nie mecz, to czy Kuziemka i Baniowski sobie poradzą wyjdzie w meczach o punkty.
Tak jak pisałem - ze Stalą obstawiam Letkiewicza, a kto zagra na prawej to już inna historia - Eithaler zagra tam albo na środku, bo za Zwolińskim pewnie będzie Rodado.