krysztal napisał(a):

|
Masz rację.Można zjebać początek rozgrywek,potem się nadrobi....
|
Ale wiesz, że mamy obowiązek wystawiać młodzieżowca?
Tu jest lista jakbyś zapomniał.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=30054
Nie bez powodu sezon kończył Broda, a nie Letkiewicz.