Jaroo1 napisał(a):

|
Markusik, tobie serio tak Zaskroniec wyprał mózg, że ty wierzysz w jakieś algorytmy nadal? xd
|
Twój mózg jest aż tak wyprany, że będziesz wmawiał, iż ktokolwiek wierzył Królewskiemu w jego mrżonki o wartości sztucznej inteligencji w futbolu i chciał, aby to ona kreowała naszą politykę kadrową, a nie dyrektor sportowy taki jak na przykład Kiko?
Hejterek w swojej głupocie i insynuacjach się nie zmienia.
Karherop napisał(a):

To kto jest menagerem Omraniego?. Czy czasem nie manager Rodado?
|
Omrani trafił tu tylko dlatego, że Królewskiego nie było już stać na nikogo innego, być może jako część dealu z menadżerem Rodado, by ułatwić później przedłużenie z nim kontaktu. I nie kosztował klubu nawet połowy tego, ile kosztują go często promowani przez Ciebie rzekomo polscy solidni ligowcy tacy jak przykładowy Biedrzycki (nazwisko z tej grupy można wstawić dowolne, sprawdził się de facto jedynie najwyżej Mikulec).
