Markus napisał(a):

|
Ten szrot to akurat do Wisły nawciskały algorytmy i chudy portfel Królewskiego, a później marne kontakty i beznadziejne rozeznanie zagranicznych rynków u Bashy.
|
To kto jest menagerem Omraniego?. Czy czasem nie manager Rodado?
Sam powiedziałeś o wciskających menagerach więc sie juz z tego nie wycofuj
