Im wiecej zweryfikowanych w lidze zawodników, tym mniej będzie kontrowersji.
Menedzerowie to akurat nam niezle nawciskali rok temu, Bregu, Omrani, Kiakosy, Kissy. Polskich zawodników myślę że akurat sami w klubie powinnismy skautowac i od transferu Mikulca jest jakiś postęp.
@Patryko, on jest chyba przez Jopa ustawiany obecnie na pozycji Duarte. Jeszcze jeden transfer IN skrzydłowego a Sukiennicki na pewno pojdzie gdzies do 1 ligi.