Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97335
Stary 16.07.2025, 14:44
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie mogę się z Tobą w czymś zgodzić. Zobaczymy jak długo wytrzymasz bez wciskania w jego miejsce jakiegoś nowego rzekomo solidnego krajowego pierwszoligowca lub kogoś z etykietką gigantycznego młodego talentu wystawioną przez sprytnego menadżera
Im wiecej zweryfikowanych w lidze zawodników, tym mniej będzie kontrowersji.

Menedzerowie to akurat nam niezle nawciskali rok temu, Bregu, Omrani, Kiakosy, Kissy. Polskich zawodników myślę że akurat sami w klubie powinnismy skautowac i od transferu Mikulca jest jakiś postęp.

@Patryko, on jest chyba przez Jopa ustawiany obecnie na pozycji Duarte. Jeszcze jeden transfer IN skrzydłowego a Sukiennicki na pewno pojdzie gdzies do 1 ligi.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.07.2025 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując