Jaroo1 napisał(a):

https://www.transfermarkt.pl/fortuna...wettbewerb/PL2
Nie chce mi się zbytnio tłumaczyć, bo ty jesteś zwykłym debilem, który i tak nic nie zrozumie ale jak się ustawi na tej stronie minuty potrzebne na zdobycie gola, to wyniki Rodado nie są jakieś wybitne. To jest po prostu bardzo dobry piłkarz I ligowy i nic więcej. Mało tego, przykłady Zjawińskiego czy Czubaka pokazują, że można grać podobnie lub lepiej jak Rodado a mieć lat poniżej 25, a nie być w swoim prime i mieć wiek 26-28 lat.
Kolejne spostrzeżenie jest takie, że nawet te gwiazdy I ligowe odbijają się od lig zachodnich czy naszej ekstraklasy i nagle z tych kilkunastu czy nawet ponad 20 bramek w I lidze, robi się kilka a nawet 0 w ekstraklasie i innej podobnej lub słabej lidze zagranicznej.
|
Omg co za patologia. Tylko intelektualny troglodyta potrzebuje takich inwektyw, jakich używasz. Każdy widzi co i jak. Tylko załamać ręce z politowaniem. Twój hejt o wyzwiska naokoło, muszą mieć źródło w problemach psychicznych. Albo przekazanych genach.