As napisał(a):

Co Kuziemki to przyznam, ze widzialem go tylko w sparingu z Ruchem (oprocz ktorkich epizodow w poprzednim sezonie) i chlopak zrobil na mnie o wiele lepsze wrazenie niz Baena.
Nie wiem oczywiscie na ile miarodajny byl ten sparing z Ruchem ale jesli zalozyc, ze to jest w tym momencie poziom, ktory Kuziemka bedzie prezentowal w lidze to zastapienie nim Baeny bedzie wzmocnieniem na prawej stronie.
Kuziemka jest szybki i lewy obronca Ruchu musial go za kazdym razem lapac rekami. Ma kiwke lepsza niz Baena, ktory wlasciwie mial tylko jeden zwod (wypusci pilke i gaz) co niekoniecznie sprawdzalo sie w ataku pozycyjnym. Kuziemka ma tez bardzo dobry i silny strzal z dystansu czego Baena absolutnie nia mial. Dodatkowo ma lepsza od Baeny wrzutke.
Tak jak mowie to jest tylko ocena na podstawie jednego meczu, byc moze mu poprostu wyszedl a w lidze bedzie kopal sie po czole. Pieniedzy nie postawie, ze bedzie panowal na prawym skrzydle w meczach ligowych ale jego potencjal w tym sparingu byl widoczny golym okiem.
|
Tylko dlaczego w minionym sezonie uzbierał raptem 77 minut?