https://www.youtube.com/live/fEP_bMA...GC8dhQckh61tkQ
Rodado w ciekawym wywiadzie dla goal.pl wymienia najblepszych piłkarzy z jakimi grał w Wiśle - Fernandez, Carbo, Mikulec, Blaszczykowski i humorystycznie Basha
Obecność Mikulca szczególnie duzo mowi o jego wpływie na grę Wisły