sandomingo napisał(a):

Wg Knury w poniedziałek sprzedano o 40-50 karnetów więcej niż w normalnym dniu.
Nie powiedziałbym, że to jakiś lawinowy wzrost sprzedaży. Oczywiście w procentach to jest 150% w górę no ale bądźmy poważni. Rewolucji żadnej nie ma.
|
Będą wyniki pójdą karnety - być może dopiero na wiosnę.
A jak Wisła wygra kilka meczów pod rząd to stadion i tak będzie pełny.