|
Każdy się podnieca Rodado tylko dlatego, że ten się kisi w I lidze. Chłop ma 28 lat. Kariery nie zrobił i już raczej nie zrobi. Większy potencjał to już od niego miał i ma młodszy Czubak, który w I lidze też strzelał. Czubaka już poważniejsza piłka zweryfikowała, z Rodado pewnie by było to samo. Oczywiście na I ligę jest idealny ale poziom wyżej będzie szarakiem, jednym z wielu, może mu by wyszło x meczów ale gdyby on serio był taki zajebisty to już dawno by go nie było w I lidze.
Dramatyczne jest to, jak nisko Wisła upadła, że chłop zostanie legendą, tylko dlatego, że nawciskał goli w jakiejś śmiesznej polskiej lidze xd
Człowiek super, uśmiechnięty, piłkarz ok, jak na I ligę super ale ogólnie to przeciętniak jakich wielu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|