pepe72 napisał(a):

|
I marketingowo jest to na pewno strzał w "10". Co z resztą widać po sprzedaży karnetów.
|
Wg Knury w poniedziałek sprzedano o 40-50 karnetów więcej niż w normalnym dniu.
Nie powiedziałbym, że to jakiś lawinowy wzrost sprzedaży. Oczywiście w procentach to jest 150% w górę no ale bądźmy poważni. Rewolucji żadnej nie ma.