|
Poprzedni sezon zaczynalismy z Kutwa na sile pchanym w pomocy, Starzynskim, Dziedzicem i Duda który wypadl na 4 miesiące. Na Letkiewicza postawiono we wrzesniu
Teraz sytuacja wyglada podobnie. Wg mnie w naszym interesie jest aby albo Letkiewicz okrzepł na dobre, albo rywalizowal ze soba Kuziemka i Baniowski na PS. Tylko w przypadku stworzenia między nimi rywalizacji na jednej pozycji, moga sie rozwijać. Przypominajac sobie jakie atuty mial Baena i w jakie będą miał zadania na PS to moga wejść w jego buty (szczegolnie Baeny z jesieni ktorego forma falowała).
Przypuszczam że sezon zacznie takze Krzyzanowski na LO, tutaj jednak z niecierpliwością czekam aż w koncu kogos zakontraktuja.
|